خرید اقساطی کالا

بدون ضامن و پیش پرداخت

فروشگاه اینترنتی قسطیم, ارائه دهنده خدمات خرید اقساطی کالا بدون نیاز به ضامن و پیش پرداخت با امکان استفاده از درگاه هایی نظیر قسطیم کارت, حکمت کارت, اتما (فرهنگیان), بیمه ملت, خرید چکی, مخابرات استان تهران, کارت اعتباری ثمین و خرید اقساطی ویژه مسمتری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سراسر کشور می باشد.

خرید اقساطی کالای دیجیتال

تنوع کالا

در فروشگاه اینترنتی قسطیم, کالاهای بسیاری و بدون محدودیت در دسته بندی برای شما در نظر گرفته شده است که می توانید با هریک از روش های اقساطی موجود کالای موردنظر خود را تهیه کنید.

پشتیبانی خرید اقساطی کالا

مشاوره تلفنی خرید اقساطی

تیم فروش قسطیم, در تمامی ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص خرید اقساطی کالا و خدمات می باشد. جهت دریافت مشاوره کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

اعتبارسنجی خرید اقساطی کالا

اعتبارسنجی آنلاین

با اعتبارسنجی آنلاین قسطیم, دیگر نیازی نیست در انتظار تایید خرید اقساطی خود باشید. در کوتاه ترین زمان اعتبار خرید شما بررسی و طی پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

خرید اقساطی کالا

چگونه اقساطی خرید کنم؟

برای راحتی شما در خصوص خرید اقساطی کالا, بخش راهنمای خرید راه اندازی شده است که به تفکیک راهنمای خرید اقساطی با هرکدام از روش های موجود را آموزش داده ایم. (اینجا کلیک کنید » راهنمای خرید اقساطی) همچنین می توانید با شماره 02142249090 نیز تماس حاصل فرمایید.

چه مدارکی موردنیاز است؟

برای هر روش پرداخت مدارک موردنیاز متفاوت است, این مدارک به تفکیک در بخش راهنمای خرید اقساطی آمده است.

اعتبارسنجی چقدر زمان میبرد؟

اعتبارسنجی خرید اقساطی باتوجه به روش خرید متفاوت است. در بعضی از روش ها حداکثر 2 ساعت در سایر درگاه ها تا 24 ساعت زمان خواهد برد. تمام تلاش ما براین است تا اعتبارسنجی خرید اقساطی در سریع ترین زمان ممکن صورت گیرد.

مدارک را چطور ارسال کنم؟

در سایت قسطیم, بخشی در نظر گرفته شده است که به شما امکان بارگذاری اولیه مدارک را خواهد داد. پس از بارگذاری سفارش شما به صورت اولیه تایید شده و در این مرحله نیاز است تا مدارک از طریق پست به آدرس شرکت ارسال شود.

سوالات متداول

سوالات بیشتری دارید ؟

سوالات خود را در زمینه خرید اقساطی کالا از طریق تماس با شماره های درج شده مطرح کنید. همچنین با عضویت در شبکه های اجتماعی فروشگاه قسطیم از مزایای ویژه برخوردار شوید؛

021 4224 9090

کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی قسطیم

کانال تلگرام فروشگاه اقساطی قسطیم

خرید اقساطی کالا